Współpraca

Prowadzenie własnej firmy jest bardzo odpowiedzialne i stresujące. Z tego względu mogę wesprzeć Cię i wyręczyć z przechodzenia przez skomplikowane procedury bankowe związane z uzyskaniem finansowania. Ty możesz zająć się prowadzeniem biznesu, a ja dopełnieniem formalności. Skontaktuj się ze mną, poznam Twoje oczekiwania dotyczące kredytu, a następnie ustalimy termin spotkania.

W czasie spotkania zweryfikuję Twoją zdolność kredytową i porozmawiamy o wszystkich szczegółach. Jeżeli się uda, dokonamy wyboru banków, w których będziemy wnioskować o finansowanie. Dowiesz się o wszystkim, co jest ważne w danym momencie. Będę prowadzić Cię przez cały proces, więc w każdej chwili będziesz mógł się ze mną konsultować. Z moimi Klientami dzielę się wiedzą o finansach, udzielam cennych wskazówek oraz odpowiadam na pytania.

Po zdecydowaniu się na daną propozycję, przygotuję listę, która jest niezbędna przy kompletowaniu wszystkich dokumentów. Zawsze dokładam wszelkich starań, by zaproponować najdogodniejsze rozwiązania wsparcia finansowego, które nie wiążą się z wypełnianiem stosu dokumentów. Często proponuję Klientom także kredyty na oświadczenie z minimum formalności bankowych.

Kiedy wszystkie formalności są dopełnione, składam w jak najszybszym czasie wniosek do banku. Moich Klientów na bieżąco informuję o postępach w rozpatrywaniu wniosków, kontaktując się z nimi telefonicznie lub mailowo, dzięki czemu mają kontrolę nad całym procesem.

Proces decyzyjny może przebiegać nawet w jeden dzień – od podpisania wniosku, po dostarczenie niezbędnych dokumentów do banku, co zależy od wielu czynników. Dzięki mojemu doświadczeniu wiem, jak przyśpieszyć proces, więc przy współpracy ze mną można liczyć na załatwienie formalności najszybciej, jak to możliwe. Moje doświadczenie będzie równie przydatne podczas negocjacji umowy. Zawsze, jeżeli jest taka możliwość, negocjuję dla swoich Klientów warunki umowy. Od skontaktowania się ze mną potrzebuję zwykle od 24h do 48h, aby środki pojawiły się na rachunku bankowym

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji czekam na Twoją akceptację warunków oraz na umowę. Warunki umowy przekazuję zazwyczaj telefonicznie. Podaję także konkretne, indywidualne parametry kredytu, jakie znajdą się na umowie. Podpisanie umowy odbywa się w odpowiednim dla Ciebie Drogi Kliencie terminie oraz w wyznaczonym przez Ciebie miejscu. Istnieje także możliwość podpisania umowy w wybranej placówce banku.

Co ważne, moja pomoc jest dla Ciebie bezpłatna. Za swoją pracę otrzymuję wynagrodzenie od banków, z którymi współpracuję. Ne ponosisz żadnych kosztów związanych z moim wynagrodzeniem.