Poznaj mnie

Jestem niezależnym mobilnym specjalistą ds. produktów bankowych. Prowadzę działalność w Lublinie i okolicach, ale także na terenie całej Polski. Swoje doświadczenie zaczęłam zdobywać kilka lat temu na rynku nieruchomości. Obecnie specjalizuję się w doradztwie i pośrednictwie przy udzielaniu kredytów gotówkowych oraz kredytów dla firm. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności oraz aktualizuję wiedzę, aby w jak najlepszym stopniu móc służyć pomocą i radą dla swoich Klientów.

Mam doświadczenie we współpracy ze wszystkimi liczącymi się bankami, oferującymi maksymalnie korzystne kredyty dla każdego Klienta. Finansowanie dostosowane do potrzeb oraz możliwości Klienta, w tym także w spełnieniu warunków formalnych, które warunkują pozytywną decyzję ze strony banku.

Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, wiedząc, że każda osoba ma inne potrzeby i priorytety. Ze swojej strony oferuję rzetelną obsługę i pełen profesjonalizm.
Współpracuję z Klientami, którzy mają różne źródła dochodu. Uważam, że dla każdego jestem w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie finansowe. Wystarczy jedynie mieć dobrą historię kredytową i dobry BIK. Chętnie podejmuję współpracę z przedsiębiorcami jednoosobowych działalności gospodarczych oraz wszelkich spółek.
Zaufanie i wdzięczność moich Klientów są dla mnie największym źródłem satysfakcji oraz motywacji do starań o bycie coraz bardziej skutecznym specjalistą.

Skorzystanie ze wsparcia doradcy mającego doświadczenie w procesowaniu wniosków kredytowych w większości banków jest bardzo korzystnym rozwiązaniem. Pozwala na zaoszczędzenie nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych w skali całego okresu kredytowania.