Kredyt dla rolników


Każdy rolnik może chcieć powiększyć lub unowocześnić swoje gospodarstwo, a praca w rolnictwie bywa nieprzewidywalna. Niezależnie od okoliczności, pomożemy Ci przygotować się do kolejnego sezonu. Jeżeli koszty takiego przedsięwzięcia przewyższają Twoje możliwości finansowe, możesz zwrócić się do nas po wsparcie. Na co dzień doradzam, tłumaczę i pomagam swoim Klientom nie pobierając żadnych opłat. Moje wynagrodzenie pochodzi z banku, kiedy uruchomi się Twój kredyt a TY możesz swobodnie dysponować gotówką i realizować swoje plany, a często także spełniać marzenia, ponieważ rozbudowałeś swoje gospodarstwo rozwijając się.

Będzie ono odpowiednim pomysłem, jeżeli planowany jest zakup:

• maszyn i urządzeń rolniczych,
• pasz i nawozów,
• zwierząt hodowlanych oraz
• na cele dowolne.
Dzięki kredytowi będzie możliwe usprawnienie i rozwój prowadzonej działalności rolniczej.

Kredyt dla Rolników:

* może wynosić 50 – 350 tys. złotych,
* udzielany jest na długi okres kredytowania wynoszący nawet 144 miesiące,
* możliwa kwartalna lub miesięczna spłata rat, w zależności od sezonowości,
* odznacza się minimum formalności: nakaz płatniczy lub zaświadczenie o dochodowości, faktury, dotacje bezpośrednie, a w przypadku dzierżawy gruntów konieczność przedstawienia umowy dzierżawy,
* dochód jest ustanawiany na podstawie faktur i rachunków, dotacji bezpośrednich, hektarów przeliczeniowych, dodatkowych dochodów oraz planowanych działań,
* brak zabezpieczeń na majątku,
* brak poręczycieli,
* przeznaczony jest dla Klientów prowadzących gospodarstwo rolne minimum 12 miesięcy (jest możliwość uzyskania gotówki przy 6 miesiącach, ale jest to niższa kwota do 150 tys. zł)
* może być na dowolny cel rozwojowy, konsolidacja zobowiązań firmowych i prywatnych i in.,
* adresowany do Klientów, którzy prowadzą samodzielnie lub wspólnie z innymi osobami gospodarstwo rolne i działy specjalne produkcji rolnej,
* szybka decyzja kredytowa,
* jesteśmy doradcami mobilnymi, pracujemy na terenie całej Polski. Nie musisz odrywać się od prac na ziemi i w gospodarstwie, żeby pozałatwiać wszelkie sprawy odnośnie pozyskania gotówki w bankach. My zajmujemy się udzieleniem finansowania w Twoim imieniu,
* na co dzień doradzam, tłumaczę i pomagam swoim Klientom nie pobierając żadnych opłat.

Istnieje możliwość uwzględnienia faktur w walucie obcej do 50 proc. łącznej wartości wszystkich faktur dostarczonych przez Klienta.
Dodatkowo, możliwe jest zdalne wprowadzenie wniosku przez rozmowę telefoniczną, jeżeli gotówka jest potrzebna „na już”. Jesteśmy doradcami mobilnymi, więc podróż do waszego gospodarstwa rolnego i spotkania się z Wami bezpośrednio jest dla nas niezwykle ważna.
Po uzyskaniu finansowania jesteśmy w stałym kontakcie i służymy chętnie pomocą, radą oraz swoim doświadczeniem. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, tak długo, jak sami o tym zadecydujecie, aby korzystać z naszych usług.
W jednym z artykułów napisałam kilka najczęściej zadawanych pytań przez moich dotychczasowych Klientów (link). Jeżeli macie jakieś inne tutaj niewidoczne, proszę zadaj mi. Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Jeżeli interesuje cię kwota kredytu większa niż 350.000 zł skontaktuj się z nami poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny lub wypełniając prosty formularz kontaktowy, a my spróbujemy spełnić Twoje oczekiwania.

Więcej informacji znajdziesz w tym wpisie

Jesteś zainteresowany kredytem?

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń: 881-788-898
Formularz kontaktowy